Ano, jsem účetní!

Jsem účetní a podnikatelka. Zpracovávám svým milým klientům veškeré účetní doklady, hlídám termíny a změny,
odpovídám na otázky a radím v nových nebo nezvyklých situacích,
pomáhám jim s administrativou. 

Jsem účetní s letitou praxí a bohatými zkušenostmi.

Aktuální články si můžete přečíst na mém blogu.

O své zkušenosti se s vámi dělím v eBooku zdarma a vydala jsem první ze série monotematických mini eBooků. Stáhnout si jej můžete zde.

Ráda vám odpovím na vaše dotazy. Stačí mi napsat e-mail anebo vyplnit formulář. Ten najdete v kontaktech.

Chcete vědět více?

Myslíte si, že profese účetní je nuda a účetní je nudný patron
anebo stará zapšklá bába?

To určitě ne!

Účetnictvím se zabývám již dvě desetiletí. Ve své praxi jsem řešila mnoho různých situací, tak jak se měnily firmy či potřeby mých klientů. Setkala jsem se s různými podnikateli a také s různými účetními. Účtovat se dá nejen dobře a špatně, levně a draze, ale i složitě a jednoduše, zkostnatěle a pružně. Zjistila jsem, že nestačí být jen účetní, ale je potřeba mít přehled v mnoha dalších, někdy až zdánlivě nesouvisejících oborech.

A pořád mě to neskutečně baví!

Každý, kdo stojí na začátku nebo na křižovatce v podnikání, si klade otázky, které mu může pomoci zodpovědět jeho účetní.
V mém e-booku zdarma najdete návod

jak si najít tu správnou účetní právě pro vás!

 

A jak jsem k tomu účtování vlastně došla?

První podnikání, změna z OSVČ na s.r.o.


Jen co jsem si pořídila živnostenský list, potřebovala jsem účetní. A v momentě, kdy jsem změnila formu podnikání a založila s.r.o., musela jsem hledat novou. Po první schůzce s paní na inzerát jsem měla hřejivý pocit, že se ve všem vyzná. Nerozuměla jsem totiž téměř ničemu, o čem velmi zasvěceně mluvila. S prvním daňovým přiznáním přišlo vystřízlivění. Po prvotním šoku jsem zapojila zdravý rozum. Důvěra v úžasnou paní účetní byla ta tam a rozhodnutí bylo jasné - chci tomu rozumět.
To se psal rok 1998.

V duchu hesla "Co si neudělám sama to nemám"....

 

Rozhodla jsem se absolvovat rekvalifikační kurz a tak jsem začala objevovat krásu logiky v účtování. Tenhle zajímavý svět čísel mě prostě uchvátil. Je to svět, ve kterém musí být pořádek a funkční systém. Nezasvěcenému se může zdát nudný, rutinní a jednotvárný, ale já vím, že je tady mnoho prostoru pro mou seberealizaci. 

Zkrátím to.

 

Má profesní cesta účetní se vyvíjela klasicky. Účetní software, školení, začátky pod dohledem zkušené a ochotné daňové poradkyně. Postupně jsem zpracovávala „papíry“ taky kamarádům a známým, pracovala jsem jako účetní ve dvou firmách až jsem se nakonec opět vrátila k vlastnímu podnikání.

 

To mi nyní umožňuje poskytovat účetní a administrativní služby v rozsahu a kvalitě podle mých představ a v souladu s požadavky klientů. 

A co ještě?

Účetnictví opravdu není nuda - koukněte na mé služby a další projekty:

Zajišťujeme klientům kompletní servis. Nabízíme účetní a administrativní služby, mzdový outsourcing, speciální účetní činnosti atd.

Veškeré informace najdete na našich firemních stránkách:

www.4000steps.cz

Své služby můžeme nabídnout také zahraničním klientům, komunikace je možná také v anglickém jazyce.

Pomáháme našim klientům, občanům EU, podávat daňová přiznání v České republice.

Máme svůj systém, který je jednoduchý a pro naše klienty přehledný.

www.cztaxrefunds.cz

Ale nejsem jen účetní. Jsem žena, partnerka, máma, zkrátka normální spokojená a šťastná ženská, která se ve své práci našla a právě proto může být svá i mimo ni
(ale o tom zase někdy jindy a třeba u dalšího projektu).

Je totiž ještě pár věcí, které chci uvést v život!